azgard soygard @azgard
19 May, 11:48
NOT: Geçmiş gönderilerden ilginizi çekebilecek başka bağlantılar da var - UFO Tanıkları - Sandia Dağları, New Mexico ve Sürüngen Dosyaları. O halde tekrar soruyorum... Dine Navajo topraklarına yapılan bu saldırıların, tesisten kaçan veya bilimsel olarak izlenmek üzere serbest bırakılan bilinmeyen deneysel varlıklara ait olması mümkün mü? Aşağıdaki bağlantı biraz farklıdır... ancak spekülasyona daha fazla yakıt ekleyebilir - Dulce, NMdeki Kara Gözlü Çocuklar. - ayrıca, birkaç video - Video - Dulce NM Sürüngen Üssü Cryo Tanks (HD) Görüntüleri ve Video - Dulce Üssü Tutsakları...Lon
azgard soygard @azgard
19 May, 11:46
Phil Schneider

Phil Schneider, uzaylı üssünü yanlışlıkla keşfettiğini iddia eden bir mühendisti. Schneiderin intihar ettiği söyleniyor, ancak diğerleri onun ya (1) piyano teli ya da (2) boğazına sarılmış, görünüşte onu susturmak için öldürüldüğünü gösteren kauçuk kateter hortumuyla bulunduğunu iddia ediyor. Ancak bazı kaynaklar, Schneiderin hem ciddi beyin hasarı geçirdiğini hem de paranoyak bir şizofren olduğunu söylüyor, bu da onun Dulce hakkındaki hikayelerini biraz şüpheli kılıyor.

"1954 e, Eisenhower yönetimi altında, federal hükümet Amerika Birleşik Devletleri Anayasasını çiğnemeye ve yabancı varlıklarla bir anlaşma yapmaya karar verdi. Buna 1954 Greada Antlaşması adı verildi ve temelde ilgili uzaylıların bir birkaç inek ve implantasyon tekniklerini birkaç insan üzerinde test ettiler, ancak ilgili insanlar hakkında ayrıntılı bilgi vermek zorunda kaldılar.Yavaş yavaş, uzaylılar pazarlığı değiştirdiler, ta ki buna hiç uymayacaklarına karar verene kadar.1979da, bu gerçekti ve Dulcedeki yangın tamamen tesadüfen meydana geldi.

Muhtemelen en derin üs olan Dulcedeki derin yeraltı askeri üssüne bir ek inşa etmeye dahil oldum. Yedi seviye aşağı iniyor ve 2,5 mil derinliğe iniyor. O sırada çölde dört ayrı delik açmıştık ve bunları birbirine bağlayacak ve bir seferde büyük bölümleri patlatacaktık. Benim işim deliklerden aşağı inmek ve kaya örneklerini kontrol etmek ve belirli bir kaya ile başa çıkmak için patlayıcıyı önermekti. Aşağıya inerken kendimizi uzaylılarla dolu büyük bir mağaranın ortasında bulduk. İki tanesini vurdum. O sırada aşağıda 30 kişi vardı. Bu başladıktan sonra yaklaşık 40 kişi daha geldi ve hepsi öldürüldü. Mevcut uzaylılardan oluşan bir yeraltı üssünü şaşırtmıştık. Daha sonra, uzun bir süredir, belki de bir milyon yıldır gezegenimizde yaşadıklarını öğrendik. Bu, eski astronotların teorisinin ardında yatan birçok şeyi açıklayabilir.”
azgard soygard @azgard
19 May, 11:44
Daha fazla bilgi için lütfen --> Dulce Üssü: Thomas Castello Deklarasyonu - Bölüm I ve Bölüm 2ye gidin
azgard soygard @azgard
19 May, 11:40
Thomas ayrıca uzaylıların sahip olduğumuz toprağı, altını, mineralleri veya suyu, hatta insan veya hayvan yaşamını bile istemediğini söylüyor. İstedikleri şey, Dünya üzerinde ve boyunca dalgalanan manyetik güçtür. Uzaylılar bu sihirli gücü bizim bilmediğimiz bir şekilde toplarlar. Thomas, uzaylıların bu gücü dünyamızdaki diğer herhangi bir metadan daha değerli gördüklerini söylüyor.
azgard soygard @azgard
19 May, 11:39
Gri ve sürüngen türleri son derece analitik ve teknolojik olarak yönlendirilir. Diğer uzay toplumlarından İskandinav insanlarıyla eski çatışmalar yaşadılar ve gelecekteki bir çatışma için burada sahne alıyor olabilirler. Yoğun olarak bilgisayar ve biyo-mühendislik bilimlerinde, diğer canlılara karşı etik ve empatik davranış olarak gördüğümüz şeyleri dikkate almadan pervasız deneyler yapmaya yönlendirilirler.

Genom projeleri olarak adlandırılan insan genetiğinin haritalandırılmasında yer alan başlıca hükümet kuruluşları, Enerji Bakanlığı bünyesindedir (Nevada Test Alanında yoğun bir varlığı vardır); Ulusal Sağlık Enstitüsü; Ulusal Bilim Vakfı; Howard Huges Tıp Enstitüsü; ve tabii ki, DOE tarafından yürütülen Dulce Yeraltı Laboratuvarları. Thomas, Los Alamos ve Dulce için yapılan genetik deneylerin şefinin Larry Deaven olduğunu açıklamıştı.

Thomas göre, uzaylı androjen yetiştiricisi partenogenez yeteneğine sahiptir. Dulcede yaygın biçim ya da üreme, poliembriyondur. Her embriyo 6 ila 9 bireysel "cinne"ye bölünebilir ve bölünebilir (telaffuz edilen cooney, yani kardeşler). Gelişmekte olan cunne için gerekli besin, genellikle plazma, deoksihemoglobin, albümin, lizozim, katyon, amniyotik sıvı ve daha fazlasını içeren "formül" tarafından sağlanır. "Genom" terimi, belirli bir organizmaya (veya bir organizma içindeki herhangi bir hücreye) özgü kromozomların toplamını, bu kromozomların içerdiği bilgiler olan genotipten farklı olarak tanımlamak için kullanılır. İnsan genleri, belirli kromozomal konumlara eşlenir. Bu, başarılması yıllar alacak ve çok fazla bilgisayar gücü alacak iddialı bir projedir.
azgard soygard @azgard
19 May, 11:37
Tüm asansörler manyetik olarak kontrol edilir; asansör kabloları yok. Manyetik sistem asansör boşluğunun duvarlarının içindedir, normal elektriksel kontroller yoktur. Aydınlatma dahil her şey gelişmiş manyetikler tarafından kontrol edilir. Düzenli ampuller yoktur ve tüneller, yapısız geniş emisyon bantlarına sahip fosfor üniteleri ile aydınlatılmaktadır. Bazı derin tüneller, alanları geçici olarak aydınlatmak için bir tür fosfor pentoksit kullanır. Uzaylılar bilinmeyen nedenlerle bu bölgelere yaklaşmayacaklar.

Seviye 1, sokak bakımı için garajı içerir. Seviye 2, trenler, servisler, tünel açma makineleri ve disk bakımı için garajı içerir. Seviye 4 eki çalışmalar, insan aura araştırmalarının yanı sıra telepati, hipnoz ve rüyaların tüm yönlerini içerir. Thomas, insanın "ruh" yaşam gücü matrisini çıkardıktan sonra bir "yabancı varlık" yaşam gücü matrisini insan vücuduna yerleştirmek için bioplazmik bedeni fiziksel bedenden nasıl ayıracaklarını bildiklerini söylüyor.

6. Seviye özel olarak "Kabus Salonu" olarak adlandırılır. Orijinal formlarından büyük ölçüde değiştirilmiş balıklar, foklar, kuşlar ve fareler üzerinde deneylerin yapıldığı genetik laboratuvarlarına sahiptir. Çok kollu ve çok bacaklı insanlar ve 7 fit uzunluğunda insansı yarasa benzeri yaratıklardan oluşan birkaç kafes (ve fıçı) vardır. Uzaylılar insanlara genetik hakkında çok şey öğrettiler; hem yararlı hem de tehlikeli şeyler.

7. Seviyede, Thomas kafeslerde insanlarla karşılaştı. Sıra sıra binlerce insan, insan karışımı kalıntılar ve insansı embriyolar soğuk hava deposunda tutuldu. "Sık sık kafeslerde, sersemlemiş veya uyuşturulmuş insanlarla karşılaştım, ama bazen ağlayıp yardım için yalvardılar. Bize onların umutsuzca deli oldukları ve deliliği tedavi etmek için yüksek riskli uyuşturucu testlerine katıldıkları söylendi. Bize asla yapmamamız söylendi. onlarla konuşun. Başlangıçta bu hikayeye inandık. Sonunda 1978de küçük bir grup işçi gerçeği keşfetti. Bu, Dulce savaşlarını başlattı."
azgard soygard @azgard
19 May, 11:34
ABD
in altında, küresel bir tüneller ve alt şehirler sistemine uzanan geniş bir tüp mekik bağlantıları ağı var gibi görünüyor. Bağlantılar Dulceden Page, Arizona tesisine, ardından Nevadadaki Alan 51in altındaki bir yeraltı üssüne gidiyor. Metro servisleri Dulceden Taos, NM
in altındaki tesislere gider; Datil, NM; Colorado Springs, Colorado; Creed, Kolorado; Sandia sonra Carlsbad, New Mexicoya.

Dulce Üssü
de kapı ve koridorlardaki işaretlerin çoğu uzaylı sembol dilinde ve insanlar ve uzaylılar tarafından anlaşılan evrensel bir sembol sistemindedir. Thomas, ikinci seviyeden sonra herkesin çıplak olarak tartıldığını ve ardından bir üniforma verildiğini belirtti. Ziyaretçilere kirli beyaz üniformalar verilir; fermuarlı tulumlar. Kişinin ağırlığı her gün bir bilgisayar kimlik kartına yüklenir. Ağırlıktaki herhangi bir değişiklik not edilir; üç kilonun üzerindeyse, fizik muayene ve röntgen gereklidir.

Basküller tüm hassas alanların önüne yerleştirilmiştir ve kapıların ve kapı kontrol panellerinin yakınında zemine yerleştirilmiştir. Kişi bilgisayar kimlik kartını kapı yuvasına yerleştirir, ardından tuş takımına sayısal bir kod girer. Kişinin kilosu ve kodu kartla eşleşmelidir yoksa kapı açılmayacaktır. Herhangi bir tutarsızlık güvenliği çağırır. Kimsenin hassas bölgelere bir şey taşımasına izin verilmez. Tüm malzemeler bir taşıma bandına konur ve röntgenlenir. Hassas bölgelerin terk edilmesinde de aynı yöntem kullanılmaktadır.
azgard soygard @azgard
19 May, 11:31
Thomas Edwin Castello

Thomas Edwin Castello, Rand Corporation tarafından Dulce yeraltı tesisinde çalışan eski bir güvenlik teknisyeni olduğunu iddia etti. Bununla birlikte, Castello yalnızca hikayeler sağladı, sağlam bir şey değil ve henüz şahsen öne çıkmadı. Gerçekten var olup olmadığı konusunda bazı şüpheler var. İddiaya göre, 30dan fazla siyah beyaz fotoğraf ve bir video kasetle birlikte "Dulce Kağıtları" adlı bir dizi tartışmalı makaleyi çalmıştı.

Castello, Dows [Greys], Dracos [Reptiloids] ve Ciakarsın orada Dulce Tesisinde yaşayan 18.000den fazla kısa "gri" ile el ele çalıştığını bildirdi. Bir meslektaşım, evinde cisimleşmiş 6 fit boyunda bir Reptoid ile yüz yüze gelmişti. Reptoid, duvardaki New Mexico ve Colorado araştırma haritalarına ilgi gösterdi. Haritalar, hayvanların parçalandığı yerleri, mağaraları, yüksek UFO aktivitesinin yerlerini, tekrarlanan uçuş yollarını, kaçırılma alanlarını, antik kalıntıları ve şüpheli uzaylı yeraltı üslerini gösteren renkli raptiyeler ve işaretlerle doluydu.

Dulcedeki çok katlı tesisin, üs güvenliği tarafından kontrol edilen merkezi bir HUB sahip olduğu bildiriliyor. Alt seviyelere inildikçe güvenlik seviyesi yükselir. Thomasın ULTRA-7 izni vardı. Yedi alt seviye biliyordu, ama daha fazlası da olabilirdi. Uzaylıların çoğunun 5., 6. ve 7. katlarda olduğu ve uzaylıların barındığı kat 5 e olduğu tahmin ediliyor. İngilizcedeki tek işaret, "Los Alamos" yazan metro mekik istasyonu koridorunun üzerindeydi.
azgard soygard @azgard
19 May, 11:30
Bennewitz, ünlü ufolog Thomas Moore, aldığı uzaylı yayınlarının, sığırların sakatlanmasından ve insan kaçırılmasından sorumlu olduğunu söylediği grilerin, yakındaki Jicarillo Kızılderili Rezervi
de Archuleta Zirvesi
in altında gizli bir yeraltı üssü inşa ettiğini gösterdiğini söyledi. Dulce, New Mexico, ABD Hükümeti
in yardımıyla.

Son bir paranoya patlamasıyla, uzaylıların evinin duvarından kendisine kimyasallar enjekte etmeye geldiğini söylediğinde, onu hastaneye göndermenin zamanı gelmişti. Hikaye, iyileştiğini ancak UFO konusuyla ilgilenmeyi reddettiğini söylüyor.
azgard soygard @azgard
19 May, 11:29
Bennewitz, Manzano üzerinde gördüğü garip ışıkları çekmeye başladı. Ayrıca uzaylı gemisinden geldiğine inandığı düşük frekanslı elektromanyetik yayınları almak için karmaşık bir elektronik gözetleme ekipmanı ağı kurdu. Bennewitzin Hava Kuvvetleri Yetkilileri ile Manzano Silah Depolama Alanına karşı uzaylıların temsil ettiği tehdit hakkında uyarmaya çalıştığı birkaç teması vardı.

Bir yıl sonra, Bennewitz uzaylı radyo yayınlarını çevirebileceğini iddia ettiği bir bilgisayar programı yazdı. Artık, Myrna Hansenin kendisine ve oğluna yerleştirildiğini iddia ettiği gibi, uzaylıların zihin kontrol cihazlarına ilettikleri mesajları engellediğine inanmaya başladı.

1980-1987 arasındaki bu dönemde, Bennewitz, John Lear ve Linda Moulton Howe dahil olmak üzere diğer birçok UFO araştırmacısı tarafından ziyaret edildi. 1987 yılında, Christa Tilton adında bir başka kaçırılan, yeraltı üsleri ve uzaylılar ve içlerinde insan vücudu parçaları olan fıçılar hikayelerine eklendi.
azgard soygard @azgard
19 May, 11:28
Bennewitz, Dr. Leo Sprinkle ile birlikte daha sonra hipnoz altında uzaylılar tarafından kaçırıldığını ve sığırların sakatlandığını ve kanlarının ve insan vücudu içeren fıçıların boşaltıldığını gördükleri gizli bir yeraltı üssüne götürüldüğünü söyleyen Myrna Hansen vakasını inceledi. parçalar. O ve oğlunun vücutlarına implantlar yerleştirildi ve uzaylıların bu cihazlar aracılığıyla zihinlerini kontrol edebilmeleri sağlandı.
azgard soygard @azgard
19 May, 11:26
Bu araştırmacılar, Dulce Yeraltı Askeri Üssü/Laboratuvarı
daki faaliyetin en üretken orijinal kaynaklarıdır: Paul Bennewitz Albuquerquede bir fizikçi ve APROya (Aerial Phenomena Research Organisation) bağlı bir UFO araştırmacısı olan Paul Bennewitz, araştırmak için 1977de Dulceye gitti. Edmound Gomezin çiftliğinde sığırların sakatlandığına dair haberler. Jicarilla Kızılderili Koruma Alanı bölgesindeki yerel kolluk kuvvetleri yetkilisi Gabe Valdez ile arkadaş oldu ve ikisi, sakatlanmaları ve ayrıca Archuleta Mesa üzerinde görüldüğü bildirilen bazı gizemli ışıkları araştırdı. Howard Burgess ve John F. Gille (Jean Francois Gille) adlı iki beyefendinin de bu soruşturmalara dahil olduğu görülüyor.
azgard soygard @azgard
19 May, 11:25
Dulce Üssü
den çıkan iddia edilen yeraltı bağlantılarının haritası
azgard soygard @azgard
19 May, 11:24
Diğer Subayım ve Sevk görevlisi de buna tanık oldu. Kısa bir süre sonra, Chamadan Eyalet Polis Frekansı
dan kendilerine çağrılan UFOlar hakkında bir şeyler duydum. Bir Memur olarak, yardım isteyen ve ihtiyaç duyduğu anda ona yardım edemeyen ve onu koruyamayan birine yardım etmek için tamamen çaresiz hissettim. Bugün hala beni rahatsız ediyor. S/GJ. (Dulce, NMdeki Norio ile Dulce Üs Konferansı sırasında da konuştum.)
azgard soygard @azgard
19 May, 11:23
Gece boyunca onu kontrol etmeye devam ettim, bir sabah erkenden evine çağrıldım, evi karanlıktı ve girdiğimde koridordan yardım için ağladığını duyabiliyordum. Evinde bir ışık olan ziyaretçilerden tekrar haberdar oldum ve garip bir şekilde sessiz görünüyordu. Evde veya bölgede kimse bulunamadı. Sabahın erken saatlerinde güneş doğduğunda, ışıkları kontrol etmek için eve gittim ve evinin hemen batısında, yaklaşık 15 metre ötedeki çalılarda ve ağaçlarda bir hareket fark ettim. Ne görmüş olabileceğimi hâlâ anlamış değilim, ama kısa bir süre sonra birimimden dışarı adımımı atar atmaz, sadece 30 metre ötedeki bazı ardıç ağaçlarının arkasından kaldırılmış, yaklaşık üç yatak odalı bir ev büyüklüğünde üçgen şeklinde üç oval tekne. çoğu gürültü/düşüş hava akımı olmadan sessizce kalkıyor,
azgard soygard @azgard
19 May, 11:18
Mayıs 2010da, MUFON CMS aracılığıyla, bir Jicarilla Apaçi kabile polis memuru, Dulce, New Mexicoda yaşadığı bir uzaylı karşılaşmasını hatırladı (düzenlenmemiş):

80lerin ortalarında Dulce, NM ben, Jicarilla Apache Polisi ile bir kolluk görevlisi. Arka Plan Polis Bilimi/Adli Batı NM Üniv., Silver City. Başka bir memur ve sevk memuru ile gece yarısı mezarlık vardiyasına gitmişti. Hemen diğer vardiya ile bekar bir kadın evine gitti ve evinde, yatağın ayakucunda, kırmızı ışık gibi lazer gibi parlayan bir kutuyla küçük bir varlığın olduğu söylendi, diğer görevliler orada olduğunu biliyorlardı vardiya değişikliği kaldı. daha fazla araştırma yapılmadan. Seni eğlendiriyorum. Belli ki sarsılmıştı ve evinde bazı elektrik arızaları fark ettim ve hayvanları, köpekleri ve atları huzursuzdu
azgard soygard @azgard
19 May, 11:17
Archuleta Mesa
azgard soygard @azgard
19 May, 11:17
Los Alamosun ve Santa Fe Ulusal Ormanı içindeki ve çevresindeki doğu ve güneydoğudaki dağlık bölgelerin, Kuzey Amerikada dünya merkezli dünya dışı (dünyalararası) varlıkların başlıca barınma alanı olduğu iddia ediliyor, ancak dağınık bir dizi daha küçük yerleşim yeri var. Dulce ve 51. Bölge arasındaki yeraltı ağları boyunca. Dulce Üssü
ün Kuzey Amerikadaki en büyük ikinci dünya dışı varlıklar ve ekipman deposuna sahip olduğu söyleniyor. Bu bilgilerin hiçbiri diğer ulusların ve hükümetlerin hangi kaynaklara sahip olduğunu hesaba katmaz. Aldığım tüm kanıtlar anekdot niteliğinde ama bence kaynaklar güvenilir. Daha fazlasını Dulce Konferans Bitiyor / Dulce Raporu ve Blue Planet Projesi - Dulce Üssü
de bulabilirsiniz.
azgard soygard @azgard
19 May, 11:14
Dulce Üssü - Merkez Merkez

-1. Seviye - Sokak Bakımı garajını içerir.

-2. Seviye- trenler, servisler, tünel açma makineleri ve UFO bakımı için garajı içerir.

-3. Seviye - ilk 3 seviye devlet dairelerini içerir.

-4. Seviye - İnsan Aura Araştırması ve ayrıca Rüya Manipülasyonu, Hipnoz ve Telepati yönleri. Delta Waves ile kalp atışlarınızı azaltabilir ve zihninize (beyin çipleri yerleştirilmiş olanlar için) veriler ve programlanmış tepkiler verebilirler. Çoğu insan zaten öyle, sadece bilmiyorlar.

-5. Seviye - tanıklar, içinde insan vücudunun parçalarının karıştırıldığı kehribar sıvısı olan büyük fıçılar tarif ettiler. Yiyecek olarak kullanılmak üzere erkek, kadın ve çocukları tutan sıra sıra kafesler. Belki binlerce.

-6. Seviye - özel olarak "Kabus Salonu" olarak adlandırılır. Genetik laboratuvarları içerir. Orijinal formlarından büyük ölçüde değiştirilmiş balıklar, foklar, kuşlar ve fareler üzerinde insan/hayvan melezleme deneylerinin yapıldığı yer burasıdır. Çok kollu ve çok bacaklı insanlar ve 7 fit yüksekliğe kadar insansı yarasa benzeri yaratıkların birkaç kafesi ve fıçısı var.

-7. Seviye - Çocuklar da dahil olmak üzere soğuk hava deposunda sıra sıra 1.000lerce insan.
azgard soygard @azgard
19 May, 11:13
Tanık ayrıca şu bilgileri verdi:

New Mexico, Dulcedeki bir yeraltı Askeri Üssü/Laboratuvarı, gezegenimizi petekleyen yeraltı tünelleri ağıyla bağlantı kuruyor ve bu üssün alt seviyelerinin, İç Dünya varlıklarının veya Uzaylıların kontrolü altında olduğu iddia ediliyor. Bu üs, bir yeraltı "tüp mekiği" aracılığıyla Los Alamos araştırma tesislerine bağlı. (Böyle bir mekik yolunun düz bir yapı olacağı varsayılabilir. Bu durumda, özellikle genel konumu zaten bilindiği için, haritalar ve bazı kesintiler kullanılarak bu üssün en olası konumunu belirlemek mümkün olmalıdır. ) 1947den başlayarak, bir kereste şirketi çatısı altında Dulce Üssü yakınlarında bir yol inşa edildi. Hiç kereste çekilmedi ve yol daha sonra yok edildi. Navajo Barajı, Dulce Üssü
ün ana güç kaynağıdır, ikinci bir kaynak El Vadoda olsa da (ki bu da başka bir giriştir). Dulce yakınlarındaki göllerin çoğu, Kızılderililer için "hükümet hibeleri" ile yapıldı.
azgard soygard @azgard
19 May, 11:12
İnsanların kaçırılan, kendi istekleri dışında hamile bırakılan kadınlardan üretildiği gerçeği ortaya çıkınca, gizli bir direniş grubu oluştu. Bu az da olsa işe yaradı. Zamanla öldürüldüler veya "gizemli koşullar altında öldüler".
azgard soygard @azgard
19 May, 11:11
"Seviye 7 daha kötü, binlerce insan ve soğuk depodaki insan karışımları ardı ardına. Burada da çeşitli gelişim aşamalarındaki insansıların embriyo depolama fıçıları var. Kafelerde sık sık insanlarla karşılaştım, genellikle sersemlemiş veya uyuşturulmuş, ama bazen ağladılar. Bize onların umutsuzca deli oldukları ve deliliği tedavi etmek için yüksek riskli uyuşturucu testlerine katıldıkları söylendi.Bize onlarla asla konuşmaya çalışmamamız söylendi.Başlangıçta bu hikayeye inandık.Sonunda 1978de küçük bir bir grup işçi gerçeği keşfetti. Dulce Savaşlarını başlattı".
azgard soygard @azgard
19 May, 11:09
"Yarı insan/yarı ahtapot gibi görünen çok bacaklı insanlar gördüm. Ayrıca sürüngen-insanlar ve insan gibi elleri olan ve bebek gibi ağlayan tüylü yaratıklar, insan sözlerini taklit ediyor... ayrıca devasa bir karışım. kertenkele-insanların kafeslerde olması.Balıklar, foklar, kuşlar ve fareler var ki bunlar zar zor sayılabilecek türler.Kanatlı insansılardan, grotesk yarasa benzeri yaratıklardan oluşan birkaç kafes (ve fıçı) var...ama 3 1/2 7 fit boyunda. Gargoyle benzeri varlıklar ve Draco-Reptoidler."
azgard soygard @azgard
19 May, 11:07
Yukarıdaki anekdot, daha önce göndermiş olduğum aşağıdaki e-postaya yanıttı:

Efendim, öncelikle hikayenin tamamını istiyorsanız bana bildirin. Ancak bu, Mothmanın nasıl ortaya çıktığını açıklayacaktır. ABD Enerji Bakanı John Herrington, Lawrence Berkeley Laboratuvarı ve New Mexicodaki Los Alamos Ulusal Laboratuvarı
ı, insan genomunu deşifre etme projesinin bir parçası olarak gelişmiş genetik araştırma merkezlerini barındırmak üzere seçti. Genom, tek bir hücrenin, yani döllenmiş bir yumurtanın biyolojik bir organizmaya dönüşmesine rehberlik eden genetik olarak kodlanmış talimatları içerir.

Berkeley Laboratuvarı Direktörü David Shirley, "İnsan Genom Projesi, bugün önümüzde duran herhangi bir bilimsel girişimin insanlık üzerinde en büyük doğrudan etkisine sahip olabilir" dedi. Gizli bir şekilde, bu araştırma Dulce biyo-genetik laboratuvarlarında yıllardır devam ediyor. 6. Seviye, çalışanlar tarafından "Kabus Salonu" olarak bilinir. Dulcedeki genetik laboratuvarlarını elinde tutuyor. Tuhaf deneyler gören işçilerden gelen raporlar aşağıdaki gibidir:
azgard soygard @azgard
19 May, 11:05
SES 1: "HÜCRE 34 TEHLİKE, KURULUŞ İHLAL ETTİ"

Bir duraklamadan sonra ikinci bir ses hoparlörden geldi:

SES 2: "C&C İÇİN MAVİ BÖLGEYE MEVCUT KİŞİSEL RAPOR. MAKSİMUM KUVVET YETKİLENDİRİLDİ."

Masadaki gardiyan bana ve iş arkadaşıma hemen çıkmamız gerektiğini söyledi, malzemeler bize teslim edilmeden önce tekrar asansöre bindik. Kasetleri almamıza izin vermelerinden iki gün önceydi ve o zaman gittiğimizde her şey normaldi. Hiç kimse bundan bahsetmedi. O sırada orada bulunan genç araştırmacı meslektaşıma bunu sormaya çalıştım, ama neden bahsettiğimi bilmediğini söyledi ve ses tonunda bir şey bana bunu da unutmamın daha iyi olacağını söyledi.

Mezun olduktan sonra Dulceye geri dönmek istedim çünkü genetik biliminin potansiyeli beni gerçekten heyecanlandırdı ve Dulce
in çok gelişmiş donanım ve bilgisi vardı - başka herhangi bir yerde kullanılan her şeyden daha iyi. Ama herhangi bir açık olmadığı söylendi. Acaba o olayla ilgili merakımdan mı, bir risk olarak kabul edildiysem, kafamdan atıldım mı diye merak ettim. Küçük araştırmacıyla iletişim kurmaya çalıştım ama ondan hiçbir zaman yanıt alamadım. - MP
azgard soygard @azgard
19 May, 11:01
Mart 2011de aşağıdaki e-postayı aldım:

Lon, yakın zamanda Dulce Labs genetik deneyleri hakkında gönderdiğiniz mektubu okudum ve deneyimlerimi okuyucularınızla paylaşmak istedim. 1970lerin ortalarında genetik okuyan bir lisans iken, Dulce Labsda 10 aylık bir staj yaptım. Birincil görevlerim 1. seviyedeydi, yani neredeyse tüm zamanımı orada geçirdim. Ancak haftada bir kez, veri bantlarını ve diğer belgeleri toplamak için genç araştırmacılardan birine 5., 6. ve 7. seviyelere kadar eşlik ettim. Bu seviyelerdeki "temiz bölgeyi" asla aşamadım, ancak birkaç kez 6. seviyede insanlık dışı çığlıklar ve inleme sesleri duydum. duygusal patlamalar yaşar.

Bir keresinde birinin kasetleri çıkarmasını beklerken interkomdan bir mesajın geldiğini duydum ve kelimeler hafızama kazındı.
azgard soygard @azgard
19 May, 11:00
New Mexico, Dulce yakınlarındaki Archuleta Mesa bölgesinin, insanlar ve hayvanlar üzerinde tuhaf deneyler yapmak için tasarlanmış ortak bir hükümet-yabancı biyogenetik laboratuvarına sahip olduğu uzun zamandır söyleniyordu. Ayrıca bu yeraltı sisteminin alt seviyelerinin Dulce ile Los Alamos arasında yaklaşık 90 mil güneydoğuda uzandığı söylenmiştir. Bu tesislerin Dine Navajo topraklarına yakınlığı nedeniyle, bu saldırıların tesisten kaçan veya bilimsel olarak izlenmek üzere serbest bırakılan bilinmeyen deneysel varlıklara ait olması mümkün mü?

Zoraki bir varsayım gibi görünebilir...tabii ki, saldırıların kurbanı değilseniz ve neyle uğraştığınıza dair hiçbir fikriniz yoksa. Aşağıdaki anlatılar, kararlılığınızı azaltabilir veya soruya biraz merak verebilir.
azgard soygard @azgard
19 May, 10:59
Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, Four Corners bölgesindeki Dine Navajo topraklarında... özellikle de kuzeybatı New Mexicodaki bölgelerde, açıklanamayan birkaç hayvan saldırısına ve gizemli manzaralara biraz dikkat ettim. Bu saldırıların çoğu, büyük olasılıkla, bu bölgede düzenli olarak görülen Koca Ayak tipi hominidlerin sonucuydu. Diğer saldırıların daha tuhaf bir açısı vardır, özellikle de failin izleri yabancı bir cinse aitse ve/veya aniden orta adımla sona erdiğinde ve ayrıca kanları süzülmüş ve beslenmeyen hayvan leşleri olduğunda.
azgard soygard @azgard
19 May, 10:58
Dulce çatışması gerçekten neydi? Topladığım bilgilere göre, 1979da bir Gri, bilinmeyen sayıda bilim adamına ders veriyordu. Ders sırasında, bir güvenlik görevlisi, kemerinde bir tabanca ile bölgeye geldi. Greys yakınlarında herhangi bir yerde herhangi bir türde silah taşımak kesinlikle yasaktı. Güvenlik görevlisi Grey tarafından anında öldürüldü. O odada yaşananları güvenlik kameralarından gören diğer güvenlik görevlileri misilleme yapmak için geldi. Edinilen bilgiye göre Gri
in herkesi öldürdüğü iddia edildi. Grayin bu insanları nasıl öldürdüğü açıklanmadı, ancak ölüm nedeninin kafa yaraları olduğu kaydedildi. Öldürülen yaklaşık sayı 60ın üzerinde bilim adamı ve güvenlikti.

Kaynakların doğası gereği, bilgilerin çoğu üçüncü el olmasına rağmen hikayenin esasen doğru olduğuna inanıyorum. Çoğunlukla talihsiz bir kazaydı ve bu şekilde sınıflandırıldı.

Şimdi... çatışmanın ötesine geçelim ve Dulce Üssü olarak bilinen sözde gizli uzaylı yeraltı tesisine daha yakından bakalım :
azgard soygard @azgard
19 May, 10:56
Phil Schneider Size temelde ne olduğuma dair bir genel bakış sunmak için, başladım ve mühendislik okuluna gittim. Eğitimimin yarısı bu alandaydı ve hem jeoloji mühendisi hem de hem askeri hem de inşaat mühendisi olarak itibar kazandım. ve havacılık uygulamaları. Amerika Birleşik Devletleri
de Yeni Dünya Düzeni olarak adlandırılan şey için bir önemi olan iki ana üs kurulmasına yardım ettim. İlk üs Dulce, New Mexicodaki."

Yedi seviye aşağı iniyor ve 2,5 mil derinliğe iniyor. O sırada çölde dört ayrı delik açmıştık ve bunları birbirine bağlayacak ve bir seferde büyük bölümleri patlatacaktık.

Benim işim deliklerden aşağı inmek ve kaya örneklerini kontrol etmek ve belirli bir kaya ile başa çıkmak için patlayıcıyı önermekti. Aşağıya inerken kendimizi uzaylılarla dolu büyük bir mağaranın ortasında bulduk. İki tanesini vurdum. O sırada aşağıda 30 kişi vardı. Bu başladıktan sonra yaklaşık 40 kişi daha geldi ve hepsi öldürüldü. Mevcut uzaylılardan oluşan bir yeraltı üssünü şaşırtmıştık. Daha sonra, gezegenimizde uzun bir süredir, belki de bir milyon yıldır yaşadıklarını öğrendik. Bu, eski astronotların teorisinin ardında yatan birçok şeyi açıklayabilir."